KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13431087

nr 1343 1087

Bruno Karlsson

(1927-2020), Sverige

Oljemålning, Stockholmsmotiv med Operan, Signerad. Olja på duk, 60x75 cm

Bruno Karlsson,svensk målare, tecknare och grafiker född 1927, död 2020.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 24 augusti 2020
kl 19:28:08

  • Tema
  • 24 aug

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Bruno Karlsson

Läs mer om Bruno Karlsson